Younow nedir?Younow’dan nasıl para kazanılır?

Younow nedir?Younow'dan nasıl para kazanılır?

39.099

Şimdilerde yeni trend olan Younow nedir? Younow’dan nasıl para kazanılır?

Öncelikle konuya Younow‘un ne olduğuyla başlayalım.

Younow nedir?

Younow,2011 yılından beri yayın hayatına devam eden bir canlı yayın yaparak para kazanmanızı sağlayan bir sistemdir.Kısa olay bu.Canlı yayın yapıyorsunuz ve takipçileriniz size bağış yapıyor ve para kazanıyorsunuz.Ülkemizde yeni yeni popülerleşmeye başlamıştır. Bana göre en büyük özelliği ise reklam olmaması.Sitenin kendi para birimi olan coin : video izledikçe , uygulamaya girdikçe , kişileri takip ettikçe kazanabileceğiniz bir para.Bu para kesinlikle gerçek parayla satın alınamıyor.Coinleri takip ettiğiniz yayıncıların yayınında kullanıp onların daha fazla üst sıralara çıkmasına yardımcı olabilirsiniz.Birde barslar var bunu ise gerçek parayla satın alabiliyorsunuz.
Bars fiyatları şöyle :

Türkiye’de en fazla bir yayında bars kazanan arkadaş ise Halil Söyletmez tam 300.000 bars.

Bağlantılı İçerikler

Younow’dan para nasıl kazanabilirim?

Bunun gerçekleşmesi için öncelikle anlık +500 izleyiciye erişmeniz gerekmekte ve haftada en az 2 kez canlı yayın gerçekleşmeniz gerekmektedir. Eğer bu niteliklere sahibim diyorsanız başvuru forumuna buradan ulaşabilirsiniz.Partnerliğiniz kabul edildikten sonra size gönderilen barsların yarısı younow’a yarısı size geliyor.Yarısı mı? Çok fazla değil mi?E tabiki adamlar yarısını alacak reklamsız yayın yapıyorlar. Tek kazanç kaynakları burası.

Younow’da nasıl izlenme sayısına erişebilirim?

Bunun için size önerilerimiz sosyal medya sitelerine çok iyi hakim olmanız ve  özgün içeriğe sahip olmalısınız.Sitenin sol tarafında bulunan etiketler kısmınıda etkili kullanarak çok fazla takipçiye sahip olabilirsiniz. Diğer sosyal mecralarda fenomen haline gelmiş olan isimlerin daha çabuk izleyici kitlesine erişmeleri daha muhtemel bir durum.

Younow’a nasıl üye olunur?
Facebook,Twitter,Google ve İnstagram hesabınızı kullanarak Younow’a üye olabilirsiniz.Başka bir şekilde uygulamaya dahil olamıyorsunuz.

Younow’da hile nasıl yapılır?
Eskiden sistemde çeşitli buglar olsada şimdilerde uygulama geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya göre hiç bir açık yok.Younow‘un bu konuda çok sıkı önlemleri var.Bizim tavsiyemiz hiç bir şekilde bu işlere bulaşmayın.